Doğal Beslenme Rehberi
Doğal Beslenme Rehberi
Doğal Beslenme Rehberi

Doğal Beslenme Rehberi

Fiyat : ₺30,00
Toplam Stok Adedi : 0
:

 Doğal Beslenme Rehberi

Anne karnından bebeğe, çocuktan yetişkine 
Lezzetli, sağlıklı, pratik ve eğlenceli tarifler

Annelik Akademisi dizisine yepyeni bir eseri daha ekleyerek; sıra dışı, renkli, keyifli ve özel tariflerle dolu bir kitabı okurlarla buluşturuyor: 

 

Doğal Beslenme Rehberi, usta bir aşçı, food-art uzmanı ve gastronomi danışmanı olan Dilara Erbay tarafından hazırlanan, sıra dışı bir yemek/beslenme rehberi. Keyifli ve renkli tasarımıyla emsallerinden ayrılan bu çalışma, yalnızca yemek tariflerinden oluşmuyor. Kitapta bebek, çocuk ve yetişkin beslenmesinde öncelikler, hamilelik ve emzirme dönemlerinde doğru beslenme, hangi mevsimlerde hangi besinler tüketilmeli gibi önemli bilgilere de yer veriliyor. Tarifler ise ağırlıklı olarak yazarın kendi evinde kullandığı ve yılların deneyimiyle oluşturduğu reçetelerden meydana geliyor. Ayrıca Erbay'ın kendi oğlu olan Mert de tüm kitap boyunca birbirinden renkli fotoğrafları ve yorumlarıyla okurlara eşlik ediyor.

 

Sıra dışı anlatımlarıyla beslenmeyi keyfe dönüştüren Dilara Erbay; mamalardan, çorbalara, atıştırmalıklardan içeceklere kadar birbirinden farklı çok sayıda tariften sonra, özel dükkan ve pazarların lokasyonlarının paylaşıldığı bir alışveriş rehberi eklemeyi de ihmal etmemiş. Renkli tasarımıyla dikkat çeken kitabın en arkasında ise okurların alacağı notlar ve ekleyecekleri yeni tarifler için ayrı bir bölüm de bulunuyor.

 

Annelerin, anne adaylarının ve tüm yetişkinlerin mutlaka sahip olması gereken bir çalışma.

 

Doğal Beslenme Rehberi Özellikleri


Kitap Hakkında
Yayın tarihi 2012
Dili Türkçe
Yazar Dilara Erbay
Türü Sağlık/Yemek
Orijinal adı Doğal Beslenme Rehberi
ISBN 978-975-23-1042-1
Teknik Özellikler
Kapak Karton Kapak
Sayfa sayısı 185
Boyut 22.0 x 22.0 cm
Kağıt Mat Kuşe

 

Çerez Kullanımı