Bambu Tipi Ekmek Mayalama Sepeti 28*15*9 cm (Oval, Plastik, Naturel)
Bambu Tipi Ekmek Mayalama Sepeti 28*15*9 cm (Oval, Plastik, Naturel)
Bambu Tipi Ekmek Mayalama Sepeti 27*14*9 cm (Oval, Plastik, Naturel)
Bambu Tipi Ekmek Mayalama Sepeti 27*14*9 cm (Oval, Plastik, Naturel)

Bambu Tipi Ekmek Mayalama Sepeti 28*15*9 cm (Oval, Plastik, Naturel) (MK01A0463)

Fiyat : ₺49,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 75
₺5,58 'den başlayan taksitlerle
:

Ekmek Mayalama Sepeti

Ebat: 28X15 cm
Derinlik: 9 cm
ARGE çalışmaları, üretimi ve tescili Mutfak Kitap tarafından yapılmış bir ürün olan bambu(rattan) ekmek mayalama sepetlerinin özelliklerini birebir taşımaktadır. Gıda ile temasa ve üretime uygun özel bir plastik malzemeden yapılmış olup Tarım ve Köy İşleri Bakanlığ’ından onaylıdır.

Bu ürünü temizlemek ahşap bambuya göre daha kolaydır; elde ve bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Hijyenik & anti-bakteriyel bir ürün olup daha sağlıklı ekmekler üretmenizde birinci yardımcınız olacaktır. Ahşap & bambu ekmek mayalama sepetleri gibi hamur yapışmaz; üretim esnasında pirinç unu kullanırsanız bone kullanmanıza gerek yoktur. Özel bir bakım gerekmez, kırılmaz, yıllara meydan okur.

Ahşap bambu ile en önemli benzediği nokta naturel bir yapıya sahıp olupmasıdır. Hamurunuzun +4°C sıcaklıkta oldukça iyi mayalanmasını sağlar. Fiyatı bakımından bambu ürünlere göre çok daha uygundur. Her ürün standart şekilde üretilmektedir, imalat hatalarına rastlanmaz, hiçbir aşamasında boya ve kimyasal kullanılmamıştır

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı