Beyaz Un 1 KG

Fiyat : ₺8,00(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 100

Taş değirmen'de öğütülmüştür

:

TAŞ DEĞİRMEN BEYAZ UN 


Kg; 1 kg

Ürün açıklaması; Taş değirmende öğütülmüş ipek elekte elenmiş beyaz buğdan unu ekmek, kek, pasta, kurabiye, pizza vb.. unlu mamülleri yapımında kullanabilirsiniz. Katkısız ve doğaldır.


Buğday Çeşitleri ve kullanım alanları; Un yapımında tercih edilen  buğdayların sertlik oranları, yapılmak istenen unun protein içeriklerini de ortaya koyan bir etkendir.  Sert buğday tercih edildiğinde ortaya çıkan un ekmek üretiminde, yumuşak buğdaylar tercih edildiğinde düşük protein oranlı unlar daha çok hamur işi kullanımında tercih edilir. Durum buğdayı kullanılarak üretilen unda makarna yapımı aşamasında şefler ve bu üretimi yapan şirketler tarafından tercih edilmektedir. 

 

Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. 24 saatte kargoya verilen ürünlerin hızlı teslimatları hafta sonu ve resmi tatiller hariçtir. Yüksek sezon ve indirim zamanlarında yoğunluktan dolayı teslimat süreleri uzayabilir. Şehir merkezleri dışında kalan adreslere olan süreler teslimat adresine göre farklılık gösterebilir. Siparişinizin onaylanmasından sonra "Hesabım" bağlantısı üzerinden siparişlerinizi görüntüleyebilir, durumları hakkında bilgi sahibi olabilir ve kargoya verildikten sonra kargo takibi yapabilirsiniz.


Unlar'ımız %100 Doğal (Katkısız) Ürün olduğu için 90 gün içinde tüketilmelidir. Unları Serin, Nem Almayan Yerde Muhafaza Ediniz.


Çerez Kullanımı