İade Şartları

 


İade ürünlerin orijinal ambalajlarında yırtık, aşınma ve ezilme veya kargo etiketi olması durumunda kesinlikle iade alınmayacaktır.

Satın aldığınız ürünleri orijinal ambalajında ve hasarsız olmak koşulu ile 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
İade etmek istediğiniz ürünü; orijinal ambalajı bozulmamış, hasar görmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla eksiksiz olarak 7 gün içerisinde adresimize teslim etmeniz gerekmektedir. Bu gibi durumlarda ürünler Kargo ile gönderiliyorsa iade masrafı müşteriye ait olacaktır.
   
   Sitemizde satılan tüm ürünler, baskı hatalarına (sayfa sayısının hatalı basılması, eksik sayfanın olması vb…) karşı firmamızın garantisi altındadır. Baskı hatalı ürünlerin değişim işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Arızalı ürününüzü faturası ile birlikte hazır ettikten sonra, firmamızı arayarak, değişimini yaptırabilirsiniz. 

Firmamıza gönderdiğiniz ürünler, uzmanlarımız tarafından incelendikten sonra talebiniz sonuçlandırılmaktadır.

Orijinal kutusu ile ürünü, ürün faturasını ve iade sebebini içeren bir yazıyı aşağıda yazılı olan İade Kabul Depo adresimize göndermeniz gerekmektedir.


ADRESİMİZ: Mutfakkitap Danışmanlık, Reklam,Yayıncılık ve Ticaret İbrahim Dinç

Osmanağa Mah. Söğütlüçeşme Cad. Nüzhetefendi Sok. No:13/A

KADIKIÖY/İSTANBUL

Telefon: 0850 441 34 43

Email: info@mutfakkitap.com


Gelen ürün öncelikle İade Bölümümüz tarafından incelenir İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz.

Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir. Ürünün faturası, İade sebebini içeren yazı 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Ürünlerin iade edilebilmesi, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şart


 

Çerez Kullanımı