Organik Çavdar Unu 1 Kg
Organik Çavdar Unu

Organik Çavdar Unu 1 Kg (MK06A1360)

Fiyat : ₺19,50(KDV Dahil)
Toplam Stok Adedi : 197

Taş Değirmende Öğütülmüştür

Un ambalajının ağzı dikişlidir; kısa ipten çekerek kolayca dikişi sökebilir, paketi açabilirsiniz.

 

Organik Çavdar Unu 1 kg Taş Değirmen

Güçlü bir ürün olan çavdar, binlerce yıl boyunca soğuk topraklarda yetiştirilmiştir.

Buğdaydan daha hızlı büyür.

Çavdar Ekmeği yapacak iseniz %100 ekşi maya kullanmalısınız.

****Unlar'ımız %100 Doğal (Katkısız) Ürün olduğu için 90 gün içinde tüketilmelidir. Unları Serin, Nem Almayan Kuru Bir Yerde Muhafaza Ediniz.

***** Unlarımız Sertifikalıdır. 

***Unlar nem oranı düşük ve serin yerlerde saklanmalıdır. Eğer Yüksek oranda un stokluyorsanız serin bir ortam yaratmanız önemlidir. Nemli ve sıcak ortamlarda un bozulabilir. Nişasta zarar görür ve kurtlanmalar oluşur. Nişastanın yüksek oranda zarar görmesi de her türlü jelleşmeyen bir ekmek dokusu oluşmasını sağlar. Bu da fazla sıkı yapılı ve pişmeyen bir ekmek ile sonuçlanır. Ev ortamında ve sıcak havalarda unu dolapta saklamak iyi bir çözümdür.

 

Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. 24 saatte kargoya verilen ürünlerin hızlı teslimatları hafta sonu ve resmi tatiller hariçtir. Yüksek sezon ve indirim zamanlarında yoğunluktan dolayı teslimat süreleri uzayabilir. Şehir merkezleri dışında kalan adreslere olan süreler teslimat adresine göre farklılık gösterebilir. Siparişinizin onaylanmasından sonra "Hesabım" bağlantısı üzerinden siparişlerinizi görüntüleyebilir, durumları hakkında bilgi sahibi olabilir ve kargoya verildikten sonra kargo takibi yapabilirsiniz.

 

 

Çerez Kullanımı