Menü
Yeni
Ücretsiz Kargo
Chef Inox Meyve Sebze Sıkacağı - 1
Chef Inox Meyve Sebze Sıkacağı - 2
Chef Inox Meyve Sebze Sıkacağı - 3
Chef Inox Meyve Sebze Sıkacağı - 4
Chef Inox Meyve Sebze Sıkacağı - 5
Chef Inox Meyve Sebze Sıkacağı - 6
Chef Inox Meyve Sebze Sıkacağı - 7

Chef Inox Meyve Sebze Sıkacağı

Ürün Kodu : BAR000399
İnternete Özel Fiyatlandırma
%9  İndirim
Fiyat (KDV Dahil) 63.798,00 TL
İndirimli Fiyat (KDV Dahil) 57.999,00 TL
Havale Fiyatı : 55.679,04 TL %4  İndirim
Öne Çıkan Bilgiler
Kuvings CS600 Chef Juicer [İşletme Tipi]

Tükendi

63.798,00 TL
57.999,00 TL
Model : CS600
Tip : Ticari İşletme
Renk : Inox Gri
Sıkım Sistemi : Cold Press (Soğuk Sıkım)
Hız : 40-60 Rpm (Auto)
Tüketim/Güç : 240W
Voltaj : AC220-240V, 50/60Hz
Ağırlık : 9.1 Kg
Kapasite : 500 Ml
Ölçüler : 260 X 183 X 515 (Mm)
Malzeme : 5.Nesil Ultem, Tritan, BPA Free

Kuvings CS600 Chef Slow Juicer
5 Yıl Motor Garantisi
2 Yıl Genel Ürün Garantisi

CS600 Chef

24 Saat Kesintisiz Çalışma

Kuvings CS600 Klasik Meyve Sıkacaklarına Göre Çok Daha Güçlü Kesintisiz Çalışma Süresi Sağlayan Endüstriyel Bir Motora Sahiptir. 24 Saat Kesintisiz Kullanıma İzin Veren Yüksek Torklu Motoru İle Tüm Meyve Sebzeleri Kolayca Sıkabilir.

CS600 Chef Yoğun Olarak Kullanılan Ticari İşletmelerde Maksimum Verimliliği Sağlamak İçin Özel Olarak Dizayn Edilmiştir.

2 Farklı Ürün Atım Kapağı

88 Mm Çapında Geniş Hazne

CS600 Chef Slow Juicer’in 88 Mm Çapındaki Flip Gate Açılır Kapak Haznesine Büyük Boy Besinleri Dahi Parçalamadan Bütün Olarak Atabilirsiniz. Sahip Olduğu İkinci Atım Haznesi İse İnce Uzun Besinleri Kolayca Kullanabilmenize Olanak Sağlar.

Ücretsiz Ekstra Topset

Çok Daha Kullanışlı

Kuving CS600 Chef Slow Juicer Ürün Beraberinde Ekstra Topset Ücretsiz Olarak Gelmektedir. Bu Topset Size İki Farklı Avantaj Sağlamaktadır. Kullanımda Olan Topsetin Temizliği Esnasında Yedek Topseti Kullanarak Müşterilerinizi Bekletmezsiniz. Ve Yedek Parçaya İhtiyacınız Olduğunda Her Zaman Elinizin Altında Hazırda Yedek Parçanız Olur.

Kuvings Ürünleri Yüksek Kaliteli, Gıda Temasına Uygun BPA Free Özellikli Tritan Malzemeden Üretilmektedir. Toksik Madde İçermez, Koku Yapmaz. Kuvings Ürünlerinde Kullanılan Tritan Materyaller FDA, EFSA, UL Ve NSF 51 Gibi Uluslararası Otoritelerden Güvenlik Sertifikaları Almıştır.
Teknik Özellikler

CS600 CHEF

24 SAAT KESİNTİSİZ ÇALIŞMA

2 FARKLI ÜRÜN ATIM KAPAĞI

88 MM ÇAPINDA GENİŞ HAZNE

Teknik Özellikler
Teknik Özellikler

ÜCRETSİZ EKSTRA TOPSET

ÇOK DAHA KULLANIŞLI

Kuving CS600 Chef Slow Juicer ürün beraberinde ekstra topset ücretsiz olarak gelmektedir. Bu topset size iki farklı avantaj sağlamaktadır. Kullanımda olan topsetin temizliği esnasında yedek topseti kullanarak müşterilerinizi bekletmezsiniz. Ve yedek parçaya ihtiyacınız olduğunda her zaman elinizin altında hazırda yedek parçanız olur.

                                                                            Kuvings, uluslararası birçok yarışmada farklı kategorilerde ödüller aldı.

 
Teknik Özellikler
FONKSİYONEL TASARIM

Kuvings Slow Juicer meyve sıkacağı ince bir tasarıma sahiptir, bu da mutfağınızda çok az yer gerektiği anlamına gelir. Meyve suyu sıkma işlemi şeffaf meyve suyu kabı ve şeffaf besleme haznesi aracılığıyla gözlemlenebilir. Doğru miktarda besleme yapılır.

 
Teknik Özellikler
TAZE MEYVE SUYU

Patentli JMCS Ultem Vida sıkım yöntemi sayesinde besinlere sıkma anında bıçak değmez. Böylece meyve suyu hem daha lezzetli hem de daha sağlıklıdır.

 
Kolay Temizlik
KOLAY TEMİZLİK

Patentli Kuvings Kolay Temizlik Aparatı ile meyve süzgecini kolayca temizleyebilirsiniz. Toplam temizlik süresini %50 oranında kısaltan Kolay Temizlik Aparatı ile temizliği hızlıca bitirin.

 
Teknik Özellikler
KULLANIM KONFORU

Akıllı Kapak ‘Smart-Cap’ meyve suyu çıkış kapağı, meyve suyunun sızmasını ve dökülmeleri önler. Aynı zamanda malzemelerin karıştırılması sürecinde yardımcı olarak hizmet eder.

 
Güvenlik
GÜVENLİK

Entegre Güvenlik Sistemi ile ürün tüm ekipmanlar uygun şekilde monte edildiğinde çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede istenmeyen kazaların önüne geçer.

 
Kuvings Güçlü Motor
SESSİZ MOTOR

Kuvings motorunun yavaş devirleri çok az gürültü ve titreşim üretir. Dakikada ortalama 40-60 devir ile dönüş yapan motor 35-40 dB gürültü seviyesinde çalışarak her ortamda rahatlıkla kullanılır.

 
 

Kuvings CS600 Chef Ürün Tanıtım Videosu

Tüm Kuvings Videoları İçin

Ultem Vida
Kuvings Özellikler

ULTEM

TRITAN

Kuvings katı meyve sıkacakları Ultem Vida ile sıkım yapar. Isı ve aşınmaya karşı maksimum dayanıklılığa sahip ULTEM,  FDA, EFSA, UL ve JHOSPA’dan kalıcı güvenlik sertifikaları almıştır. İnsan vücuduna zararsızlığı ve güvenilirliği nedeniyle ileri seviye medikal cerrahi cihazlar, solunum cihazları ve dişçilik cihazları gibi tıbbi ekipmanlarda da kullanılmaktadır.

Kuvings ürünleri yüksek kaliteli, gıda temasına uygun BPA Free özellikli Tritan malzemeden üretilmektedir. Toksik madde içermez, koku yapmaz. Kuvings ürünlerinde kullanılan Tritan materyaller FDA, EFSA, UL ve NSF 51 gibi uluslararası otoritelerden güvenlik sertifikaları almıştır.

Kuvings Cs600 Aparatlar
Kuvings Cs600 Aparatlar

İşletme İçin Juicer

Kuvings CS600, piyasaya sunulan ilk Kuvings ticari meyve sıkacağıdır. Kafeler ve meyve suyu barları tarafından düzenli olarak şu anda mevcut olan santrifüjlü ticari meyve sıkacakları kadar pahalı olmayan ticari bir çiğneme sıkacağı hakkında sorular alıyoruz. Eh, sonunda mevcut! Bununla birlikte, büyük ve olağanüstü kalitede bir meyve suyu üretmek için ticari sınıf bir meyve sıkacağı isteyen bireysel meyve sıkacağı meraklıları için, bu aynı zamanda güçlü, güçlü ve son derece yüksek verimli bir meyve sıkacağı için iyi bir seçenek olabilir.

 

İşletme İçin Juicer Özellikleri

Düşük hızlı endüksiyon motorlu ticari yavaş soğuk preslenmiş çiğneme sıkacağı

Güçlü 200W endüksiyon motoru, en sert ve en lifli meyve ve sebzelerin suyunu sıkma özelliğine sahiptir.

En besleyici suyu üreten ve motorun soğuk kalmasını sağlayan 60 RPM hız

Diğer ticari sınıf meyve sıkacakları ile karşılaştırıldığında çok sessiz çalışır

Sağlam tasarımlı komple paslanmaz çelik taban

Yoğun bir ortamda sürekli meyve suyu sıkmak için meyve sıkacağıyla birlikte verilen ekstra meyve suyu parçaları seti

Geniş kapaklı çift besleme oluğu, gerçek bir iticiye ihtiyaç duymadan verimli meyve suyu sıkmayı sağlar

Akıllı meyve suyu kapağı ve temizleme fırçası ile çok kolay temizleme mekanizması

İşletme için Juicer Başlangıç

Kuvings, tüm ticari santrifüjlü meyve sıkacaklarında olduğu gibi müşterileriniz için hızlı bir meyve suyu üreterek meyve suyunun kalitesinden ödün vermemeniz için uzun zamandır beklenen ticari çiğneme CS600 meyve sıkacağını tanıttı. Müşterilerinizin gerçekten besleyici bir meyve suyu satın alması için sürekli çalışma süresi ve meyve suyunun içindeki tüm gerekli enzimleri, mineralleri ve vitaminleri tutma kabiliyetine sahip ticari kullanım için özel olarak tasarlanmış bir meyve sıkacağınıza sahip olduğunuz için artık her iki dünyanın da en iyisine sahipsiniz. . CS600 meyve sıkacağı, sadece bir saatte 40 litre elma suyu üretme yeteneğine sahiptir ve ek bir meyve suyu sıkma parçası seti ile, parçaları hızlı bir şekilde temizlik ve farklı tarifler yapmak için değiştirebilirsiniz. CS600 meyve sıkacağı, ticari ortam için mükemmeldir.

Kuvings CS600, sağlam meyve suyu sıkma parçaları, yapısal tasarımı ve meyve suyu sıkma vidasını 60 rpm gibi düşük bir hızda döndüren sessiz endüksiyon motoru nedeniyle diğer yavaş çiğneme sıkacakları arasında öne çıkıyor. Ticari sınıf tasarımı nedeniyle, diğer çiğneme sıkacaklarına kıyasla son derece yüksek meyve suyu verimine sahiptir, böylece malzemelerinizden daha fazla paranızın karşılığını alırsınız. Müşterilerde gerçek bir aksamaya neden olan diğer ticari meyve sıkacaklarının aksine önemli ölçüde azaltılmış gürültü seviyesi nedeniyle kafeler, restoranlar ve meyve suyu barları için en ideal meyve sıkacağıdır.

Kuvings CS600 meyve sıkacağı, akıllı kapağı kapatarak ve besleme oluğuna su dökerek çok hızlı ve kolay bir temizleme sistemi ve en yoğun ayarlarla başa çıkma yeteneğine sahiptir, silecek bıçakları, meyve suyu kasesinin içinde kalan posayı temizleyecektir. . Geriye kalan tek şey, meyve suyu filtresindeki delikleri temizlemek için temizleme fırçasını kullanmaktır, böylece tekrar meyve suyu sıkmaya devam edebilirsiniz. Soğuk preslenmiş yavaş meyve suyu sıkma yöntemi nedeniyle, meyve suyu diğer ticari meyve sıkacaklarından çok daha uzun süre taze kalacağından belirli meyve sularını veya temel malzemeleri önceden hazırlayabilirsiniz. Ayrıca iki takım meyve sıkma parçasına sahip olması, müşterilerinizin taze ve besin açısından zengin soğuk sıkım meyve suyu için uzun süre beklememelerini sağlar.

Benzer Ürünler
BLENDTEC Blender Paslanmaz Çelik Designer 650s
52.000,00 TL
52.000,00 TL
BLENDTEC Blender Designer 650
47.500,00 TL
47.500,00 TL
BLENDTEC Blender Classic 575
40.000,00 TL
40.000,00 TL
TRİBEST Blender Dynapro Vakumlu
30.360,00 TL
30.360,00 TL
TRİBEST Blender Glass Personal Vakumlu
15.995,00 TL
15.995,00 TL
TRİBEST Blender Glass Personal
8.920,00 TL
8.920,00 TL
BLENDTEC Blender Professional 800
88.500,00 TL
88.500,00 TL
BLENDTEC Blender Hazne Wildside+ 2.6 Lt
13.000,00 TL
13.000,00 TL
BLENDTEC Blender Hazne Fourside 2 Lt
11.535,00 TL
11.535,00 TL
KUVINGS Pro Meyve Sebze Sıkacağı Kuvings CS520 Pro Juicer
37.999,00 TL
41.798,00 TL
KUVINGS Smart Meyve Sebze Sıkacağı Kuvings MOTIV1 Smart Juicer
26.999,00 TL
29.700,00 TL