Ekşi Mayalı Ekmek Eğitimi

Ekmek Türk mutfağının olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Ekmeklerin tümü buğdaydan yapılsa dahi çok sayıda ekmek çeşidi görmek mümkündür. Bu çeşitlilik ekmekte kullanılan malzeme ve yapılış şeklinden ötürü ortaya çıkıyor. Her kadın sevdiği misafirlere ya da ailesine sofra hazırlarken şahane lezzetler ortaya koymayı ister. Leziz yemeklerin yanında vazgeçilmez olan ekmek türlerini de kendiniz pişirebilirsiniz. Ekşi mayalı ekmek eğitimi alarak lezzetli ve mükemmel tatlar ortaya çıkarabilirsiniz. Ekşi mayalı ekmek yapımının püf noktaları, yapılış aşamaları gibi tüm detaylar sizlere sunulan eğitim paketlerinde yer alıyor. Ekmeği ekmek yapan en temel bilgiler ve ince nüansların ekmek tadında yarattığı farklılıkları deneyimleyerek öğrenmek istiyorsanız siz de ekşi mayalı ekmek eğitimi setinden yararlanabilir ve muhteşem lezzetlerin altına imza atabilirsiniz. Kolay ve pratik tarif ve yöntemleri öğrenerek siz de davetlilerinize sofra hazırlarken birden fazla ekmek çeşidi sunma fırsatı yakalayın. Tüm leveller için eğitimi tamamladıktan sonra kendinizi geliştirerek bu alanda hizmet vermek üzere kariyer basamaklarını da atlayabilirsiniz. Alanında profesyonel bir eğitmenden, ekşi mayalı ekmek için eğitim almaya hazır mısınız?

Ekşi Mayalı Ekmek Eğitimi Neleri Kapsar?

Farklı lezzetler ortaya koymanın elbette ki bazı püf noktaları ve ustalıkları bulunuyor. Aynı durum ekmek yapımında da açığa çıkıyor. Ekşi mayalı ekmek yapımında bilmeniz gereken tüm detaylar eğitmen İbrahim Dinç tarafından özenle hazırlanan ekşi mayalı ekmek eğitimi setinde yer alıyor. Bu seti satın alarak sizde ekmek yapımı için ilk basamağı hızla atlayabilirsiniz. Eğitim seti içerisinde detaylı anlatımlar ve püf noktalar tek tek yer alıyor. Bu da ekmek yapım aşamasında size büyük bir rehberlik ediyor. Ekmek yapım eğitim setini bir kitap olarak düşünmemelisiniz. Çünkü birebir uygun koşulların hazırlandığı atölyede ekşi mayalı ekmek eğitimi alma fırsatı yakalıyorsunuz. Eğitim alanı olarak sunulan mutfak tüm gerekli ekipmanları barındıran ve maksimum beş kişilik bir ekibe yetecek kadar büyüklüktedir. Eğitimler için en az iki katılımcı bulunması gerekiyor. Mutfak kitap tarafından sizlere sunulan ekşi mayalı ekmek eğitimi farklı setlerden ve süreçlerden oluşur. Bu süreçler adım adım ilerlemenize yönelik düzenlenir. İlk başlangıç eğitimi 2 gün boyunca sürüyor. 2 gün boyunca saat 09:30-17:30 arasında guruplar halinde eğitim süreci başlar. Eğitimlerin tarih aralığı satın aldığınız sette sunulduğu gibi olsa da mutfak kitap koşullara bağlı olarak tarih ve sata konusunda değişim hakkına sahiptir.

Ekşi Mayalı Ekmek Eğitimi Fiyatları

Ekşi mayalı ekmek eğitimi setler halinde sunuluyor. Daha önce hiç tecrübesi olmayan ve ekşi mayalı ekmek yapmak isteyen reşit her birey, erkek kadın fark etmeksizin eğitim setini satın alarak katılım sağlayabilir. Eğitim setleri aşama aşama sunuluyor. Her aşamada atölyede bulunduğunuz eğitim süresince farklı ve yeni bilgiler sunularak, ekşi mayalı ekmek yapımında ustalaşmanız hedefleniyor. eğitim setleri de kapsamına ve seviyeye bağlı olarak farklı fiyatlar ile sunuluyor. Mutfak kitap kategorisinde yer alan ekşi mayalı ekmek eğitimi için setleri inceleyebilir ve aklınıza takılan sorulara yanıt almak üzere doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Satın alacağınız her eğitim setinse ücretsiz olarak ekşi mayalı ekmek yapımında kullanacağınız araç ve gereçler sunuluyor. Bu malzemeleri kullanarak, eğitim sonrasında evinizde de kolayca ekşi mayalı ekmekler yapma fırsatı bulup misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Ekşi mayalı ekmek eğitimini kariyer anlamında gelişim göstermek üzere de almayı tercih edebilirsiniz. Tüm aşamaları titizlikle takip edecek eğitimlere katılım sağlayarak elinizin lezzetini arttırın

Çerez Kullanımı