Menü
Filtreler
Filtreler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Kampanyalı Ürün
ELECTROLUX Electrolux Planet Mikser

Electrolux Professional Emix Planet Mikser, 5 Litre

23.383,92 TL
46.767,84 TL
MATAŞ PLANET MİKSER PLANET MİKSER 80 LT OTOMATİK PMX 07
Toplam 12 ürün bulunmaktadır.

Planet Mixer - Mutfak Aletleri ve Ekipmanları

Planet Mixer, mutfak aletleri ve ekipmanları kategorisinde önde gelen bir markadır. Üstün performansı, dayanıklılığı ve şık tasarımlarıyla bilinir.

Planet Mixer Ürünleri

Planet Mixer, yemek hazırlığı sürecini kolaylaştıran ve sonuçları mükemmelleştiren bir dizi özellik sunan ürünler sunar.

Mutfak Robotları


Planet Mixer mutfak robotları, çeşitli işlevlere sahip kullanıcı dostu arayüzleri ve yüksek kapasiteleri ile öne çıkar. Her türlü kesme, doğrama, karıştırma ve yoğurma işlemlerini hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirir.

Blenderlar


Planet Mixer blenderları, güçlü motorları ve çoklu hız ayarlarıyla pürüzsüz içecekler, soslar ve çorbalar hazırlamanıza yardımcı olur. Dayanıklı yapıları sayesinde uzun ömürlü kullanım sunar.

Çırpıcılar


Planet Mixer çırpıcıları, yumurtaları çırpmaktan krema yapmaya kadar geniş bir kullanım alanı sunar. Farklı hız seçenekleri ve çeşitli aparatlarıyla her türlü karıştırma ihtiyacınızı karşılar.

Doğrayıcılar


Planet Mixer doğrayıcıları, sebzeleri, meyveleri ve diğer malzemeleri hızlı ve hassas bir şekilde doğrama imkanı sağlar. Keskin bıçakları ve güvenli kullanım özellikleriyle mutfakta zaman kazanmanızı sağlar.

Devamını Oku Gizle